کمينه   
پورتال سازمانی - فهرست امکانات
دو نسخه حرفه ای ( Professional ) و جامع ( Enterprise ) نرم افزار، نسخ آزمایش شده و تأیید شده بستر مدیریت محتوای DotNetNuke می باشد. همانطور که می دانیم این نرم افزار یک سیستم مدیریت محتوا و بستر و چارچوب توسعه نرم افزارهای مبتنی بر وب است که بر پایه تکنولوژی Microsoft .NET توسعه داده شده است.نسخه های حرفه ای و جامع نرم افزار، کلیه امکانات نسخه عمومی ( Community ) را داراست و به انضمام آنها امکانات بیشتری برای زیرسیستم های حیاتی نرم افزار دیده شده است که کنترل بهتر و بیشتر محتوا و انعطاف بالاتر در سفارشی سازی و مانیتورینگ وب سایت را فراهم می کند.
کلیه نسخه ها این امکان را فراهم آورده اند که به راحتی و به سهولت بتوان ساختار ظاهری و امکانات و کاربری های وب سایت را با افزودن طیف وسیعی از ماژول های تجاری و غیر تجاری و نرم افزارها و پوسته های ارائه شده در بازار بین المللی نرم افزار (www.snowcovered.com) تغییر داد و سفارشی سازی نمود. تعدد این ابزارها به بیش از ده هزار می رسد.
 

سامانه مدیریت محتوای تحت وب
متداول ترین بستر مدیریت محتوای ( CMS ) تولید شده با تکنولوژی Microsoft .NET که بیشترین آمار به کارگیری را در دنیا داراست ( بیش از 700000 سایت در کل و بدون در نظر گرفتن استفاده در بستر اینترانت ). کاربران غیر حرفه ای به راحتی می توانند از طریق این ابزار اقدام به ثبت و ویرایش محتوا از طریق یک مرورگر ساده وب نمایند بدون اینکه نیاز به پشتیبانی فنی داشته باشند. در نسخه 6 نرم افزار با اضافه شدن واسط گرافیکی فوق العاده ، کاربران شما بسیار ساده تر و سریع تر می توانند محتوای سایت را تغییر و به روز رسانی نمایند.

کاتالوگ یکپارچه الحاقات
کاربران DotNetNuke می توانند کاربری و کارایی سایت خود را با افزودن نرم افزارهایی که اصطلاحاً ماژول و اسکین نامیده می شوند، افزایش دهند. بیش از ده هزار نرم افزار تجاری در فروشگاه این نرم افزار با نام Snowcovered و چند صد نرم افزار کد باز در Extensions Forge وجود دارد که می تواند در DotNetNuke نصب گردد. نرم افزار DotNetNuke دارای یک کاتالوگ یکپارچه است که از طریق آن می توان به راحتی کلیه این نرم افزار ها را جستجو، انتخاب و نصب نمود. در ضمن نرم افزارهایی که دارای نسخه های به روز شده هستند در این فهرست به صورت متمایز نمایش داده شده اند که مدیریت آنها ساده تر باشد.
ویرایشگر محتوایی Telerik
پیشتر ویرایشگر قدرتمند Telerik که امکانات بسیار زیادی مشابه نرم افزار Microsoft Word نظیر بررسی املای لغات، الگوهای HTML ، تغییر اندازه و تراکم تصاویر و بسیاری دیگر را فراهم می کرد به صورت یک بسته الحاقی در نسخ قبلی نصب می شد. اما نسخه های جامع و حرفه ای نرم افزار با ساختار و مدل ایمن طراحی شده، این ویرایشگر را به صورت ثابت دارا می باشند.
مدیریت محتوای محلی
شما با این امکان می توانید صفحات وب خود را به یک زبان اصلی ایجاد نموده و سپس با به کار گیری این ویژگی همان محتوا را در زبان های دیگر ( که در سایت شما استفاده شده است ) همسان سازی نمائید. ( با تغییر زبان صفحه نمایش داده شده، همان محتوا به زبان انتخاب شده نمایش داده می شود)
پشتیبانی از تکنولوژی Microsoft Azure
این نسخه ها با تکنولوژی میزبانی ابری Azure که توسط کمپانی Microsoft توسعه داده شده است کاملاً انطباق دارند.
موتور پیشرفته چرخه تأیید محتوا
چرخه تأیید محتوا این ضمانت را فراهم می کند که محتوایی که توسط کاربری به روز می شود بدون اخذ تأییدات لازم منتشر نمی شود. چرخه تأییدات محتوایی با یک ساختار سلسله مراتبی از بالا به پایین یعنی از سطح سایت تا صفحه و ماژول قابل تنظیم می باشد.یک موتور قوانین سازمانی ( Business Rules Engine ) تعداد نامحدود وضعیت محتوا و کارتابل کاربران تأییدکننده را فراهم می سازد.
مجوزهای مستقل و تفکیکی
مجوزها و حقوق کاربری توسعه یافته که امکان اعطای سطوح دسترسی و امنیتی را برای صفحات، ماژول ها و پوشه ها به صورت گسترده و مجزا فراهم می کند و این اجازه را به شما می دهد که بتوانید کاملاً تعیین کنید که چه کاربر یا کاربران خاصی چه محتوایی را در چه ماژولی روی کدام صفحه چگونه ویرایش نماید.
مدیریت اسناد
راه حلی جامع و کامل جهت مدیریت اسناد که به سازمان شما اجازه می دهد به صورت آنلاین مستندات را ذخیره، کنترل و مشاهده نمایید.
رابط نرم افزار Microsoft SharePoint
این رابط امکان انتشار سریع و ایمن اسنادی که در نرم افزار SharePoint ذخیره شده است را در وب سایت های عمومی، اکسترانت ها و اینترانت ها فراهم می کند. در واقع با این ویژگی شما با ساختاری ایمن اسناد خود را در کتابخانه های درون نرم افزار  SharePoint مدیریت نموده و آخرین نسخه آنها را در بستر منعطف و مقرون به صرفه DotNetNuke منتشر می کنید. موضوع ارائه آخرین نسخه مستندات، قوانین نظارتی تعیین شده در سازمان و حفظ تجارب موفق تجاری را ضمانت می کند.
استقرار موقت محتوایی
مدیران محتوایی و کارشناسان نرم افزار کلیه تغییرات مد نظر شما را در یک نسخه موقت اعمال و شما پس از بازبینی تغییرات، آزمایش و تأیید تغییرات اعمال شده، می توانید سایت را به عنوان محصول نهایی منتشر کنید.
بستر تجارت الکترونیک
این موتور تعبیه شده به سازمان این امکان را می دهد که با معرفی محصولات و خدمات خود به صورت دیجیتال بتواند به سرعت تجارت الکترونیک را در سایت خود راه اندازی نماید. این فروشگاه آنلاین درگاه های پرداخت PayPal و Authorize.Net را پشتیبانی می کند. ساختار مستحکم مدیریت سفارشات، انعطاف در نحوه نمایش محصولات و تنظیمات سبد خرید از جمله امکانات این زیر سیستم است. در ضمن مدیریت محصولات، مدیریت تخفیفات و سایر امکانات تعبیه شده در داشبورد ماژول نیز در دسترس سازمان ها خواهد بود.

پشتیبانی از خدمات ابری
این ویژگی با ارائه دو سرویس دهنده پوشه برای Amazon S3  و Azure File Storage امکان ذخیره سازی فایل ها را به صورت ابری مهیا کرده است. API های باز نرم افزار این امکان را برای توسعه دهندگان فراهم می کند که بتوانند سرویس های یکپارچه ذخیره سازی را بر اساس سرویس های ابری تولید نمایند.

جستجوی پیشرفته سایت
یک موتور جستجو که دارای ترکیب جستارهای قدرتمندی است که از جستجوی بولین، جستجوی عبارات، جستجوی مرتبط، جستجوی گروه فایل، جستجوی فازی و جستجوهای ترکیبی پشتیبانی می کند.
مدیریت تنظیمات
کاربر ارشد نرم افزار ( HOST ) می تواند فایل های تنظیمی مختلف را که عملیات اجرایی نرم افزار را کنترل می نمایند را مدیریت نماید. این فایل ها اسکریپت های پیوسته تنظیمات هستند که برای اجرای خوردکار بسیاری از فعالیت های تکراری و پیچیده تنظیمات بارگذاری و اجرا می گردند.
صفحات قابل ویرایش من
فهرست و لینک کلیه صفحات و ماژول هایی که یک کاربر مجوز ویرایش آنها را در سایت دارد، در این بخش نمایش داده می شود و در نتیجه ویرایش صفحات با سرعت و کارایی بیشتر انجام می شود.
مجوز به کارگیری Telerik RadControls برای ASP.NET AJAX ویژه برنامه نویسان و توسعه دهندگان نرم افزار
مجموعه کاملی از ابزارها و کامپوننت های AJAX شامل 32 ابزار اصلی و 35 کنترل کمکی که کاربری آنها آزموده و تأیید شده است و به شما این امکان را می دهد که بتوانید واسط های گرافیکی زیبا و قدرتمندی را ایجاد کنید. در نسخه های حرفه ای و جامع نرم افزار یک مجوز نامحدود در اختیار تیم های توسعه دهنده نرم افزار قرار گرفته تا بتوانند به هر شکل از این کنترل ها استفاده نمایند.
ابزار تحلیلی گوگل جهت پوشش بازاریابی
این خصوصیت نرم افزار به صورت کامل روش های تحلیلی گوگل نظیر نوع بازدیدکننده، صفحات مورد مشاهده، نقش کاربر یا بخش هایی که دارای ارجاع و لینک از / به سایت خارجی دارند را پوشش می دهد. به علاوه امکان بررسی زیردامنه ها به صورت موجودیت مستقل وجود دارد و در ضمن می توان به ازای هر صفحه بیش از 5 قانون بررسی را به کار برد.
کشینگ ماژول
یک بانک اطلاعاتی مستقل که ارائه دهنده این سرویس می باشد محتوای ماژول را در یک بانک مرکزی ذخیره نموده تا سرعت بارگذاری صفحه بیشتر شود بدون اینکه نیاز به پردازش مجدد سرور باشد.
کشینگ صفحه
این ویژگی به سایت اجازه می دهد تا کل یک صفحه را به صورت پردازش شده در یکی از سه محل مستقل ذخیره سازی ( حافظه اصلی سرور، بانک اطلاعاتی یا هارد سرور ) نگهداری نموده تا سرعت بازگشایی صفحات برای کاربران تا حد امکان افزایش یابد.
ارائه کننده کشینگ توزیع شده
بهره گیری بسیار کاراتر از منابع در بارگذاری اولیه صفحات پرتال
بررسی صحت و سلامت فایل
فایل ها در هنگام نصب بررسی شده و گزارشی از هرگونه ناسازگاری و مشکل در آنها که ممکن است عملکرد نرم افزار را تحت الشعاع قراردهد ارائه می گردد.
مانیتورینگ صحت عملکرد
این خصوصیت باعث می شود به صورت دوره ای سایت به Ping شود تا در صورت تشخیص مشکل یا ایراد شما را مطلع سازد. در ضمن بررسی می کند که حتماً سایت در حافظه سرور باقی مانده است تا بازدید کننده گان سایت سریعتر به سایت دسترسی پیدا کنند.
مرکز امنیت :
این مرکز یکی از امکانات در دسترس کاربر ارشد ( Host ) می باشد که به شکلی کاملاً داینامیک فهرستی از ضعف های امنیتی شناخته شده را که می توانند در نسخه نرم افزار شما تأثیر بگذارند را ارائه نموده  و به علاوه راهنمایی لازم جهت نصب آخرین بسته به روز رسانی نرم افزار را معرفی می نماید.
مستندسازی جامع محصول
مستند جامعی در بیش از 2800 صفحه که حاوی دستورالعمل های کامل کاربر مدیر ( Admin )  و کاربر ارشد ( Host ) می باشد.
مرکز دانش آنلاین
این مرکز آنلاین در خصوص امور مدیریتی DNN راهنمایی های لازم را ارائه می کند و به سؤالات متداول تکنیکی و فنی پاسخ می دهد.
استفاده از  هویت کاربر
یکی از امکاناتی که در اختیار کاربر ارشد (Host) قرار دارد این است که با حساب کاربری کاربر دیگری که البته عضو سایت می باشد، در سایت فعالیت نماید. برای این کار در بخش مدیریت کاربران نام کاربری مورد نظر را جستجو نموده و با آیکون مخصوصی که در کنار نام کاربری وی وجود دارد هویت وی را برای خود به کار می گیرد و می توانید از سایت با مجوزهای امنیتی وی بازدید نمائید با خفظ اطلاعات محرمانه وی. این موضوع برای بررسی وضعیت دسترسی کاربران خاص به سایت استفاده مس شود.
مجموعه کنترل های کمپانی تلریک ( Telerik RAD Controls ) برای ASP.Net AJAX
دسترسی تعریف شده به این مجموعه ابزارها از طریق واسط گرافیکی که در هسته نرم افزار برای مدیریت افزونه ها ( Extensions ) در نظر گرفته شده است.
مکانات شبکه های اجتماعی
دارای یک فرم پروفایل کاربری قدرتمند که در واقع اساس نرم افزارهای پیشرفته شبکه های اجتماعی مجازی است. این پروفایل دارای الگوهایی است که امکان سفارشی سازی های اولیه را در چیدمان پروفایل میسر می سازد و به علاوه به کاربران این اجازه را می دهد که بتوانند تصویر بارگذاری نموده و به سادگی اطلاعات شخصی خود را به آن شکلی که تمایل دهند ارائه کنند.
رسانه های تعاملی
با استفاده از ابزارهایی که در هسته نرم افزار و در هر سه نسخه به صورت استاندارد وجود دارد می توان سایت هایی با بستر تعاملی ایجاد نمود. از جمله این ابزارها می توان به بلاگ، انجمن ها و تالارهای گفتگو و ابزار ویکی اشاره نمود.
رده بندی
به کاربران مدیر اجازه می دهد که تعداد نامحدودی از عبارات را به صفحات  و ماژول ها انتساب دهند که این عبارات پیوست شده به صفحات و ماژول ها در یک انباره عمومی محتوایی ذخیره می شوند. با این روش طبقه بندی محتوایی بر اساس عبارات نسبت داده شده، روش جدیدی در تجمیع و انتشار محتوا خواهد بود.
رده بندی عمومی:
در این نوع رده بندی این کاربران سایت هستند که می توانند به ازای صفحات و ماژول ها تگ ها آزادی را نسبت دهند و این تگ ها و عبارات با سایر خواص تعریف شده برای ماژول ها و صفحات که مدیران سایت تعریف کردند در انباره عمومی محتوایی ذخیره می شود و در واقع کاربران برای محتوا رده بندی خود را ایجاد می کنند.
توانایی ارسال و دریافت پیام:
صندوق پیام اختصاص داده شده به کاربر با مجموعه ای از ابزارهای مدیریتی، امکان مدیریت پیام های دریافتی و ارسال پیام را میسر می سازد. پیام ها با روش های متنوعی ارسال و دریافت می شوند. این روش ها شامل ارسال لحظه ای پیام و ارسال گروهی نیز می شود.
بررسی ویرایش و تغییرات:
آخرین ویرایش و سابقه کامل دنباله تغییرات به طور کامل در نرم افزار ثبت می شود.
پشتیبانی فنی نامحدود:
این پشتیبانی از طریق سامانه آنلاین پشتیبانی شبکه پشتیبانان دات نت نیوک ( DSN ) در دسترس قرار می گیرد. در این سیستم از تیکت جهت ثبت موارد استفاده می شود.
پشتیبانی تلفنی نامحدود ( پشتیبانی ویژه )
در کنار سامانه پشتیبانی آنلاین شبکه پشتیبانان دات نت نیوک جدول زمانی وسیعی ( از حیث ساعات پاسخگویی ) برای پشتیبانی تلفنی در این ساختار ویژه پشتیبانی دیده شده است.
همراهی در نصب یا ارتقای نسخه نرم افزار ( پشتیبانی ویژه )
متخصص پشتیبانی فنی کمپانی دات نی نیوک یکبار در دوره پشتیبانی به صورت کامل در خصوص نصب یا ارتقای نسخه نرم افزار مشاوره و همراهی کامل خواهد داشت.
دسترسی به سروس کد ( پشتیبانی ویژه )
صاحبان نسخه های حرفه ای و جامع نرم افزار به سورس کد ماژول های این نسخه ها در این نوع از پشتیبانی دسترسی خواهند داشت.
 
کلیه حقوق سایت برای شرکت راهبران فن آوری پاسارگاد محفوظ می باشد
);