شرکت راهبران با تکیه بر نیروی متخصص خود در حوزه طراحی و توسعه نرم افزارهای مبتنی بر وب و بر پایه تکنولوژی .NET ، خدمات خود را به صورت کاملاً سفارشی و منطبق با نیاز کارفرما در اختیار ایشان قرار می دهد. در این زمینه راهبران سعی می کند پیش از هر اقدام دیگری با تحلیل دقیق نیاز کارفرما و به کارگیری تمام استعدادهای تکنولوژی یاد شده مراحل پیش تولید را با مستندسازی دقیق و ارائه پروتوتایپ به تأیید کارفرما برساند. کنترل و مدیریت پروژه تولید نرم افزار هم خود دارای ویژگی های خاصی است که راهبران در اجرای پروژه ها به آن توجه ویژه داشته است. پیش بینی دقیق فازهای اجرای پروژه، اولیت بندی و تخصیص منابع به هر فاز، اخذ بازخورد های لازم در مراحل اجرا از کارفرما و در نهایت کنترل کیفی اجرا از جمله مواردی است که در این عرصه با حساسیت زیاد صورت می گیرد.
راهبران در تولید نرم افزارهای مبتنی بر وب تمام تلاش خود را در جهت حرکت در مسیر استاندارد توسعه نرم افزار به کار می بندد. مراحل نیازسنجی، تحلیل، مستند سازی، مدل سازی، کدنویسی، طراحی واسط کاربری مناسب، ارزیابی کیفی اولیه کارکرد نرم افزار، اعمال جزئیات بیشتر و دقیقتر، توجه به سرعت و کیفیت کاربری نرم افزار، کاربری آزمایشی، رفع نواقص احتمالی و کنترل کیفی نهایی مجموعاً در چارچوب اصول مدیریت پروژه های نرم افزاری، عملیاتی می شود.

با عنایت به محور فعالیت های شرکت راهبران و تمرکز این شرکت بر توسعه پورتال DotNetNuke یکی از مهمترین فعالیت های این شرکت، طراحی و تولید ماژول برای پورتال است.
بهره گیری از پورتال دارای ویژگی خاصی است که تولید ماژول را به جای تولید نرم افزارهای مبتنی بر وب پراکنده توجیه می کند. لذا مجموعه هایی که از پورتال استفاده می کنند علاقه مند هستند تا برای نیازهای خاص خود، ماژول متناسب را تولید و به مجموعه ماژول های پورتال اضافه نمایند.
تولید ماژول نیز همانند تولید سایر نرم افزارها، باید چارچوب و ویژگی های ساختار تولید مبتنی بر وب را دارای باشد و سیر طراحی تا تولید و بهره برداری از ماژول با دقت و حساسیت لازم طی شود.
تولید ماژول برای صاحبان پورتال مزایایی را به وجود می آورد که در ادامه به برخی از آنها اشاره می شود.

  •     یکپارچگی ماژول ها به عنوان نرم افزارهای مستقل با کاربری های متفاوت در یک محیط مدیریتی.
  •     اعمال ساختار سطوح دسترسی و مدیریت نقش ها به صورت سراسری بر تمام ماژول ها من جمله ماژول های سفارشی.
  •     افزایش سرعت توسعه نرم افزار در قالب ماژول به دلیل عدم نیاز به طراحی مجدد بخشهایی نظیر کنترل سطوح دسترسی، ساختار گرافیکی و ...
  •     افزایش ضریب بهره وری ماژول در کنار ماژول های دیگر.
  •     پیروی از یک ساختار ثابت در تمام ماژول ها و در نتیجه سهولت انطباق کاربر با ماژول.
  •     کاهش هزینه های تولید.
  •     و ...

به جرأت می توان اظهار داشت که شرکت راهبران فن آوری پاسارگاد به عنوان مرجع فارسی نرم افزار DotNetNuke در ایران بیشترین آمار طراحی و تولید ماژول های سفارشی را در کشور از آن خود کرده است.
 

 
کلیه حقوق سایت برای شرکت راهبران فن آوری پاسارگاد محفوظ می باشد
);